Mano šeimoje odontologijos tradicijos tęsiamos nuo 1928 metų, kai Kauno medicinos universiteto odontologijos studijas baigė mano močiutė. 1955 m. stomatologijos fakultetą baigė ir mama.

Aš 1990 metais baigiau Kauno medicinos akademijos stomatologijos fakultetą. Savo privatų odontologijos kabinetą įkūriau 2000 metais. Sukaupta 32 metų darbo patirtis garantuoja aukštą gydymo kokybę ir saugumą. Kabinetas atitinka griežtus kokybės ir higienos reikalavimus. Naudojamos naujausios tarptautinių organizacijų sertifikuotos bei Lietuvoje aprobuotos medžiagos ir medikamentai, pažangios technologijos bei šiuolaikinė aparatūra.

Rūpinuosi savo pacientais ir siekiu, kad jie būtų patenkinti gydymo rezultatais ir kabinetą paliktų su šypsena.

Odontologijos mokslas sparčiai žengia pirmyn, todėl tobulinuosi įvairiuose kursuose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Bendradarbiauju su kitomis patikimomis ir pažangiomis gydymo įstaigomis ir rekomenduoju patikimus reikiamos srities specialistus.

Kabinete nemokamai protezuojami dantys pensijinio amžiaus pacientams, kai išlaidos kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytą tvarką.

Jei negalite laisvai plačiai šypsotis ir dalinti nuostabią šypseną aplinkiniams aš maloniai kviečiu apsilankyti odontologijos kabinete NEMOKAMAI pirminei apžiūrai ir konsultacijai.